multimédia

Frank Überall

Frank Überall

Prof. Dr. Frank Überall působí jako novinář na volné noze mimo jiné pro veřejnoprávní stanice WDR a ARD, ale také pro deníky a online média. Po studiu politologie, pedagogiky a historie v Kolíně nad Rýnem promoval jako politolog na univerzitě v Tübingen. Na Vysoké škole pro média, komunikaci a ekonomiku (HMKW – Kolín n.
Jan Metzger

Jan Metzger

Jan Metzger studoval historii, politologii a sociologii ve Freiburgu, Berlíně, Mexiku a Frankfurtu nad Mohanem. Od poloviny 80. let působil jako redaktor, moderátor, reportér a programový ředitel stanice Hessischer Rundfunk.
Blanka Závitkovská

Blanka Závitkovská

Po studiu germanistiky v Praze, Berlíně a Vídni pracovala Blanka Závitkovská jako redaktorka a vedoucí produkce v pražském studiu německé veřejnoprávní televize ARD. Vedle toho působila jako dokumentaristka na volné noze.
Zdeněk Velíšek

Zdeněk Velíšek

Zdeněk Velíšek je vystudovaným filologem a dlouholetým překladatelem, posléze pracoval jako reportér a komentátor v České Televizi (ČT), se zaměřením na globální politiku, zejména na Evropu. Evropské problematice se dodnes věnuje v rubrice„“Horizont Zdeňka Velíška“ na ČT 24.
Bára Procházková

Bára Procházková

Bára Procházková pracuje jako novinářka a moderátorka, v současné době působí jako vedoucí vydání ČT24.cz. Od roku 2004 pracovala jako redaktorka v Českém rozhlase a v týdeníku Respekt, působila také jako šéfredaktorka měsíčníku Bel Mondo.